HT game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játék] Állami monopólium

5 posters

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[Játék] Állami monopólium Empty [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by sdg12 Szer. Nov. 30, 2016 3:46 pm

Üdvözlöm a maffiákat. Itt lehet folytatni a korrupciós tevékenységet.

Egy fontos technikai dolog: az éjjeli speceket meg lehet beszélni közösen, de egymás specével senki nem gazdálkodhat. Ez azt jelenti, hogy beírhatja egyetlen ember is az egész maffia éjjelt, hogy ki mit csináljon, de ebben az esetben is kérek legalább egy megerősítést a spec "tulajdonosától", ellenkező esetben az a fajta éjjeli esemény elmarad, hiába küldte el egy másik maffia tag. Magyarán mindenki a saját specével gazdálkodhat.

Jó szórakozást mindenkinek és sok sikert!

sdg12
Admin

Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

https://neverwood.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Maczee Vas. Feb. 12, 2017 9:24 am

Üdv! Belügyminiszter vagyok és tudok ölni.

Maczee

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Maczee Vas. Feb. 12, 2017 9:57 am

Ja, és egyből elnézést is kell, hogy kérjek, mert valószínűleg ma, holnap, és csütörtökön sem tudok itt lenni 7-8 után már. Remélem ez nem fog gondot okozni, ha addig mégse sikerül dönteni, akkor telóról megpróbálok fellépni.

Maczee

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Maczee Vas. Feb. 12, 2017 4:35 pm

sdg12 írta:Üdvözlöm a maffiákat. Itt lehet folytatni a korrupciós tevékenységet.

Egy fontos technikai dolog: az éjjeli speceket meg lehet beszélni közösen, de egymás specével senki nem gazdálkodhat. Ez azt jelenti, hogy beírhatja egyetlen ember is az egész maffia éjjelt, hogy ki mit csináljon, de ebben az esetben is kérek legalább egy megerősítést a spec "tulajdonosától", ellenkező esetben az a fajta éjjeli esemény elmarad, hiába küldte el egy másik maffia tag. Magyarán mindenki a saját specével gazdálkodhat.

Jó szórakozást mindenkinek és sok sikert!

Jól látom, hogy ekkor nyitottad a topicot: Nov. 30, 2016 3:46 pm? Ha igen, akkor jó időben felkészültél már erre Very Happy

Maczee

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by sdg12 Vas. Feb. 12, 2017 5:21 pm

Igen, elég régóta megvan már a játék, ezt HT fórumon többször is írtam, hogy készen van, csak közben beálltak néhányan elém a sorba. Vagyis beengedtem őket elém. De készültem rá időben, igen.

sdg12
Admin

Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

https://neverwood.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by netuddki Vas. Feb. 12, 2017 6:24 pm

Üdv Mindenkinek!

Először is a szereplevelem:

Káplár Jázon vagy, a Miniszterelnökséget vezető miniszter. Meglehetősen korrupt, arrogáns és manipulatív varacskosa vagy a miniszterelnöknek, ugyanakkor a “jobbkeze” is.

Mivel felsőfokon űzöd a varacskosdisznók manipulálását, ezt a képességedet a kormány javára is használhatod. Egyszer a játék során, az egyik éjjelen kioszthatsz valakinek egy felmondást, amivel kiesik a játékból. A felmondás elküldése mellett meg kell nevezned egy másik játékost is, akinek a nevében aláírásra és lebélyegzésre kerül a felmondás. Ezzel mindenki számára nyilvánvaló lesz, hogy ki küldte ki azt (az általad besározott személy).

Ismered Franksa, Fenke, Maczee7 és fórumon kívül kommunikálhatsz velük itt: (https://neverwood.hungarianforum.com/). A külső fórum használata regisztrációhoz kötött. Ha regisztráltál, kérek egy visszajelzést tőled, mert ezzel még nem láthatod a topikot, csak akkor, ha beteszlek egy speciális csoportba.

Célod, hogy többségbe kerüljenek a polgármesteri hivatalban a beszivárgott kormánytagok.

netuddki

Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by netuddki Vas. Feb. 12, 2017 6:27 pm

Mivel a 0. napon nem tiltott a gyilok, javallom legyen is Smile
Nekem csak egy egyszeri "besározós" gyilokom van, azzal még kivárnék, remélem egy alkalmas pillanatban el tudom majd lőni és egyúttal kiszavaztatni valakit.

netuddki

Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Maczee Vas. Feb. 12, 2017 6:40 pm

Jaja, én is azt javaslom, hogy ezzel még várj ki. Én ma fogok ölni, csak ki kéne találni, hogy kit. Tomigerán gondolkozok az előző játék miatt, csak nem akarom, hogy nagyon levágós legyen Very Happy Adjatok tippeket, ki az aki jól játszik? Ki haljon meg előbb? Very Happy

Itt a szereplevelem:
Sintér Gábor vagy, Agyarország belügyminisztere, mellesleg Kormány Tibor miniszterelnök egyik legfontosabb embere. A belügyek biztonságára való tekintettel minden hatalmi erőt megmozgatsz azért, hogy a kormány számára veszélyes elemektől megszabadulj.

Minden éjjel küldhetsz egy nevet, akinek miniszterelnöki felmondást adsz át, ezzel pedig kiesik a játékból az általad küldött személy.

Ismered Franksa, Netuddki, Fenke és fórumon kívül kommunikálhatsz velük itt: (https://neverwood.hungarianforum.com/). A külső fórum használata regisztrációhoz kötött. Ha regisztráltál, kérek egy visszajelzést tőled, mert ezzel még nem láthatod a topikot, csak akkor, ha beteszlek egy speciális csoportba.

Célod, hogy többségbe kerüljenek a polgármesteri hivatalban a beszivárgott kormánytagok.

Maczee

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by netuddki Vas. Feb. 12, 2017 6:54 pm

Szerintem bízzuk a véletlenre a választást. Nem túl régóta játszom, a jelenlévők között sok régi jó játékos van.
Andrew, Gice, Palkotamas viszonylag csendes játékosok, de jó meglátásaik vannak, Qweraz, Tomigera, Fater, Liiiv, LA-ma, Consell, Os, Fenyő szintén jó játékosok. Regastrea, Rokamiki újoncnak mondják magukat, ma6ma általában a saját vesztét okozza, de jó meglátásai vannak, Wolverine szintén régi motoros, vele még nem játszottam, nem ismerem a stílusát.
Akik a legveszélyesebbek lehetnek ránk nézve (szerintem): Tomigera, Fater, Os, Fenyő
Bár ezekben a játékokban semmi sem biztos Smile

netuddki

Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Maczee Vas. Feb. 12, 2017 7:03 pm

OS-t küldtem de mennem is kell, 9 előtt megpróbálok még felnézni

Maczee

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Fenke Vas. Feb. 12, 2017 7:56 pm

Hali! Na én vagyok a Tibi. Miniszterelnök ként nekem olyan jóféle speckóm van, hogy nem tudnak lenyomozni. Szerintetek gáz lenne, ha én 0. napi szavazat helyett egy nyomozatot kérnék? Ha összejön rögtön bekerül a köztudatba, hogy tisztességes fehér galléros vagyok.

Fenke

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Maczee Hétf. Feb. 13, 2017 10:00 am

Úgy tűnik sikerült egyből egy specest kinyomnom, majd találgassunk, ki legyen a kövi. Azonban pont Franksa lett blokkolva tegnap, tehát ha ma gyilkol (már ha tud) az eléggé levágós lehet.
Franksa, kérlek szállj be te is az ötletelgetésbe!

Maczee

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Fenke Hétf. Feb. 13, 2017 10:23 am

Még itt sincs. Ez így nagyon gáz lesz, ha így marad. Szereplevelét elolvasta egyáltalán?

Fenke

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by sdg12 Hétf. Feb. 13, 2017 10:56 am

Elolvasta. Viszont itt még nem regisztrált és engem sem keresett meg, hogy engedjem be ide.
Esetleg valaki megsürgetheti még HT-mailben közületek, hogy érezze a törődést.

sdg12
Admin

Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

https://neverwood.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Fenke Hétf. Feb. 13, 2017 11:09 am

Írtam neki. Mai gyolokról ,eg csak annyit mondanék, hogy valami random kiszámíthatatlan kellene, de ez csak az én egyszerű ötletem.

Fenke

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by sdg12 Hétf. Feb. 13, 2017 11:23 am

Eredményesnek bizonyult, regisztrált és most már látja is a csoportot.

sdg12
Admin

Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

https://neverwood.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Franksa Hétf. Feb. 13, 2017 11:40 am

Elnezest kerek, elegge suru napjaim voltak, meg a HT leallas sem segitett...
Nem tudom, hogy blokkolva vagy vedve voltam, valoszinuleg mindketto. Elegge kellemetlen, most egy ideig nem kene hasznalni masik gyilkos specet csak az egyiket...
En feketiteni tudok, ha az ejjeli celpontomat nyomozzak ugyan akkor amikor en is ot feketitem, akkor maffiat fognak ra kapni. Eros spec, de nagyon nehez eltalalni kit fognak nyomozni. Remelem nem fog riportba kerulni, mert akkor konnyen kiszurik, hogy nem jo a nyomozas. Ezt letesztelendoen ma magamat fogom szerintem kuldeni, komoly esely van ra hogy nyomozni fognak, de igazolasnak is jo lehet kesobb. Ugye lehet ilyet, SDG? Smile

A veszelyes jatekosok Fater Liv es Ma6ma. Kozuluk erdemes valasztani ejjeli gyilokot.

Franksa

Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 13.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Fenke Hétf. Feb. 13, 2017 11:40 am

Na nagyon király. Akkor még az lenne égető, hogy claim. Valamit hamarosan be kell claimelgetni, de vajon mit? Ötletek ha vannak jöhetnek. Magam részéről valami IT-ra gondoltam, mert határ a csillagos ég.

Fenke

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Franksa Hétf. Feb. 13, 2017 11:46 am

Fenke, egyebkent ne probald magadrahuzni a nyomozot ennyire nyilvanvaloan, mert amikor jatek vege fele raszurnek a hozzaszolasaidra nagyon ki fog tunni es eszre fogjak venni. Probalj sokat beszelni, nyugodtan tamadd meg emberek teoriait, ereztesd, hogy tobb infod van mint masoknak - ovatosan, ne legyen tul nyilvanvalo -, es remeld, hogy lenyomoznak. A claimeles meg odebb van, de Te nagyszeruen beclaimelhetsz majd egy fospeces varosit. Smile

Franksa

Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 13.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Maczee Hétf. Feb. 13, 2017 11:49 am

Amíg ők nem kezdenek el claimelgetni, addig nincs gáz. Én eddig ezeket gyűjtögettem: fociedző, tanár, rendőr, hajléktalan, taxis.
Tehát két falusi is tud blokkolni, meg ugye van egy Icu nénink. Viszont nálunk csak egy gyilok van, így jól meg kell válogatni.
Netuddki, szerintem addig tartogasd a tied, amíg nem terelődik Franksára a gyanú.
Franksa, ha magadra nem tudod ellőni, valamelyik inaktív közül válassz, szerintem rá fog ma menni a nyomozó.

Maczee

Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Fenke Hétf. Feb. 13, 2017 12:22 pm

Na most olyan kérdés merült fel bennem, hogy ha lenyomoznak csak annyi lesz, hogy aranyos ki hivatali dolgozó vagyok, és mehet bármilyen claim, vagy erre kivan valami találva, vagy ott van hogy Tibi miniszterelnök aki nem maff.

Fenke

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by sdg12 Hétf. Feb. 13, 2017 12:42 pm

Franksa írta:Elnezest kerek, elegge suru napjaim voltak, meg a HT leallas sem segitett...
Nem tudom, hogy blokkolva vagy vedve voltam, valoszinuleg mindketto. Elegge kellemetlen, most egy ideig nem kene hasznalni masik gyilkos specet csak az egyiket...
En feketiteni tudok, ha az ejjeli celpontomat nyomozzak ugyan akkor amikor en is ot feketitem, akkor maffiat fognak ra kapni. Eros spec, de nagyon nehez eltalalni kit fognak nyomozni. Remelem nem fog riportba kerulni, mert akkor konnyen kiszurik, hogy nem jo a nyomozas. Ezt letesztelendoen ma magamat fogom szerintem kuldeni, komoly esely van ra hogy nyomozni fognak, de igazolasnak is jo lehet kesobb. Ugye lehet ilyet, SDG? Smile

A veszelyes jatekosok Fater Liv es Ma6ma. Kozuluk erdemes valasztani ejjeli gyilokot.
Magadat nem vádolhatod, nincs is értelme igazából. A specednél nem arról van szó, hogy fordított eredményt kap valaki nyomozáskor, hanem arról, hogy ha lenyomoz egy hivatali dolgozót, azt fogja kapni rá, hogy kormánytag. Ti rátok minden esetben maffia eredményt kapnak lenyomozáskor, kivéve Kormány Tibi, ő nyomozati eredményre ártatlannak látszik.

sdg12
Admin

Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

https://neverwood.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Franksa Hétf. Feb. 13, 2017 1:23 pm

Az en specem belekerul a riportba? Tehat latni fogjak hogy babraltam az illetovel?

Franksa

Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 13.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Fenke Hétf. Feb. 13, 2017 1:59 pm

Még egy kérdés merült fel bennem. Maczee tud konkrétan kirúgni embereket. Mi van, ha őt kiszavazzák? Csak a besározások maradnak?

Fenke

Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2017. Feb. 12.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by sdg12 Hétf. Feb. 13, 2017 2:17 pm

Franksa írta:Az en specem belekerul a riportba? Tehat latni fogjak hogy babraltam az illetovel?
Belekerül, hogy jártál nála, persze az nem lesz egyértelműen leírva, hogy milyen céllal. Erre majd a városnak kell rájönnie, ha összefüggéseket keresnek.

sdg12
Admin

Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

https://neverwood.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

[Játék] Állami monopólium Empty Re: [Játék] Állami monopólium

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.