HT game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játék] Neverwood

4 posters

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by inter87 Csüt. Nov. 17, 2016 9:09 pm

helci írta:Erről nem vagyok meggyőződve, olyan, mintha valójában ellenünk játszana.
Igen, ezt én is megjegyeztem. A hozzászólásban, amit szerkesztett, abban vannak elrejtve érdekes dolgok. És mivel ma éjjel OS rosszul lesz, igazolva is lesz. Ezért lett volna jó, ha most Nemethz kiesik...

inter87

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by inter87 Csüt. Nov. 17, 2016 9:11 pm

Bár ugye nem tudtam eldönteni, hogy ezzel csak magát akarja-e igazolni. Ha igen, akkor azért jó, mert sokáig fogja húzni fertőzöttként. Szerintem a célja neki is most már az, ami nekünk, így ha ellenünk játszik, akkor veszít. Nem tudom eldönteni, hogy valójában mit szeretne...

inter87

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by helci Csüt. Nov. 17, 2016 9:13 pm

most akkor kanna ki(k)nél van?

helci

Hozzászólások száma : 71
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by inter87 Csüt. Nov. 17, 2016 9:14 pm

RT és Fenyo
andrew és Ritti kiestek már..

inter87

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by helci Csüt. Nov. 17, 2016 9:16 pm

inter87 írta:Gice és Os közül az egyik az öregasszony, a másik a háztetős nyomozó.

Legyen Gice az éjjelem?

Te meg vihetnél egy kannát palkonak, és holnap éjjel, ha még vagy, akár fel is durranthatod őket.

helci

Hozzászólások száma : 71
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by inter87 Csüt. Nov. 17, 2016 9:22 pm

Rendben, legyen így. Te Gice, én meg palkotamas. Holnap meg robbantunk.

inter87

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by inter87 Csüt. Nov. 17, 2016 9:24 pm

Kíváncsi vagyok, hogy Liiiv kit fog betalálni... Szinte biztos vagyok abban, hogy olyat szeretne letartóztatni, akit ki is ejt. Különben nem lenne értelme a döntetlennek...

inter87

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by inter87 Csüt. Nov. 17, 2016 9:38 pm

Na meg még azt kéne kiokoskodni, hogy vajon a bíró előléptetésével mekkora esély mutatkozik arra, hogy palkotamasnal fog valaki leselkedeni vagy akár védeni?

inter87

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by helci Csüt. Nov. 17, 2016 9:48 pm

inter87 írta:
helci írta:és mit gondolsz? mármint a robbantásról?
Ki kellene számolni, hogy hogyan járunk a legjobban. Talán még nem vagyunk előtérben, de akármelyik éjjel jöhet egy blokk, vagy nyomozás.

12-en vagyunk, Berg valószínűleg kiesik nappal modkill miatt. Maradunk 11-en, abból 2-en fertőzöttek, OS-ről csak az éjjel fog kiderülni, ha nem hal bele, akkor leszünk holnapra 3-an a 8 ellen. Van 2 kannásunk, RT és Fenyo. Ha robbantunk, akkor 3 a 6 ellen, és palkotamas duplaszavis. Berg kiesése nem igazán jön jól...

Azt mondom, hogy palkotamashoz vagy kannát kell vinni, vagy fertőzni. Tegnap kapott védelmet, hátha ma nem fog.. Sajnálom, hogy Berg leírta, hogy a zár babrálása a fertőzés terjesztése, mivel így mindig azok lesznek porondon...

újraszámolás, Berg maradt, ha mégis velünk van, akkor 4-8. Holnapra, ha OS nem hal bele, 5-7, ha belehal, 4-7 .

én azt mondom, kockáztass még egy kannát a +1-es palkonak, és reménykedjünk, hogy holnap lehozzuk a savazást és tudsz robbantani.

blokkal, nyomzással, vagy kiszavazásos emberveszteséggel szopóroller. (ebben az esetben tőled és k-attitól is bocs, rém szarul játszottam)

szerinted ki legyen a mai mérgezés?

helci

Hozzászólások száma : 71
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by helci Csüt. Nov. 17, 2016 9:56 pm

" vajon a bíró előléptetésével mekkora esély mutatkozik arra, hogy palkotamasnal fog valaki leselkedeni vagy akár védeni?"

lehet. ezért is jobb rá a kanna, mert arról senki nem tudja, micsoda, még ki lehet rá ötölni valami városi claimet. amit meg is kéne gyorsan, előre tenni. pl. szenteltvíz van benne, véd a farkasemberek támadásától. de ezt csak nagy nehezen szabad kibökni, ha már erősn kiszavazásra állsz, sok szemrehányással, hogy tessék, most a többieket célponttá tettétek ezzel, mert így már a farkasok is tudják, hogy ezek védettek. Very Happy

helci

Hozzászólások száma : 71
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by inter87 Csüt. Nov. 17, 2016 10:02 pm

helci írta:újraszámolás, Berg maradt, ha mégis velünk van, akkor 4-8. Holnapra, ha OS nem hal bele, 5-7, ha belehal, 4-7 .
Azért nem vagyunk ilyen sokan sajnos. Mi vagyunk ketten, plusz Berg eddig. Aleksziev meghalt, ha OS is, akkor maradunk hárman, ha nem, akkor leszünk 4-en.
helci írta:szerinted ki legyen a mai mérgezés?
Az a gond, hogy mérgezésre olyat mondanék, aki még húzhatja 1-2 napig, de ha ráharapnak arra, hogy a csuklyás mérgez, akkor akár nappal is kitehetik azt, akinek megbabrálod a zárját, azelőtt, hogy átváltozna. Eddig ez senkinek nem jutott eszébe, pedig, ha elindulnának ezen az úton, akkor nappal is menne egy fertőzött, meg éjjel is mehetne egy blokk/védés...

Talán Gice vagy qweraz jó lehet, kettejük közül kellene valakit. Most Liiiv szerintem védett lesz, de még palkotamas is lehet az, a nappali riport szépen előtérbe helyezi.

inter87

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by inter87 Csüt. Nov. 17, 2016 10:04 pm

helci írta:ezért is jobb rá a kanna, mert arról senki nem tudja, micsoda, még ki lehet rá ötölni valami városi claimet. amit meg is kéne gyorsan, előre tenni. pl. szenteltvíz van benne, véd a farkasemberek támadásától. de ezt csak nagy nehezen szabad kibökni, ha már erősn kiszavazásra állsz, sok szemrehányással, hogy tessék, most a többieket célponttá tettétek ezzel, mert így már a farkasok is tudják, hogy ezek védettek. Very Happy
Gondolkoztam én is ilyesmin, amin mindig megakadok, hogy andrew 0. éjjel kannát kapott, és 1. éjjel meg is gyilkolták. Bár arra mondhatom, hogy Ritti semlegesként ölte meg, ez meg a fertőzés ellen véd.

inter87

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by inter87 Csüt. Nov. 17, 2016 11:48 pm

Amúgy, ha qweraz állítja a csapdát, akkor őt kéne fertőzni. Plusz palkotamasnak kanna...

inter87

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by helci Csüt. Nov. 17, 2016 11:55 pm

van egy olyan nagyon erős megérzésem, hogy palkot védeni fogják. mondjuk legendásan borzalmasan rosszak a megérzéseim, racionális prognózisokból vagyok látnok, nem kávézaccból, de mégis.

Gondoljuk még végig a kannát és a mérget is még egyszer.

Mik a kockázatok, kivel mit nyerhetünk, kit kéne kikitatni/beszipkázni, mik a pozícióik odakint éppen.

helci

Hozzászólások száma : 71
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by inter87 Csüt. Nov. 17, 2016 11:58 pm

Jól van, nézzük meg, aztán szerintem én lépek is lassan... Elfáradtam Smile

Amúgy qweraz a csapdaállító, szóval ő nem esélyes védésre. Ő lehetne az egyik. Kérdés, hogy Liiiv vagy palkotamas lesz-e, akit védeni fog?

inter87

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by inter87 Pént. Nov. 18, 2016 12:01 am

RT és Fenyo kannás, Berg és OS(?) fertőzött.
Liiiv vagy palkotamas esélyes védésre.
Nemethz vagy doktorur esélyes lehet letartóztatásra.

Nemethz zseniális ezekkel a hozzászólásokkal Very Happy

inter87

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by helci Pént. Nov. 18, 2016 12:13 am

Na jó, szedjük össze a játékunkat.

Szarunk állunk se katti,, se SK, a topikban kell nyerjünk, és ha kiesek, erősen meg vagyunk baszva.

Vannak a kannáink, a fertőzés, mi ketten, Berg, és esetleg OS.

Mije va a városnak, kik lehetnek, mi ellenük a jó stratégia.

Hogy oszlik meg a közvélemény, milyen szembenálló csoportokat tudunk egymás ellen élezni, kinek a kiesése kire vetítene gyanút.

Plusz, nekünk kettőnknek nem ártana távolodni a topikban, ha köztünk megvan a kapcsolat, akkor kampó.

Tehát most be kéne azonosítani a táborokat, kétféle irányból mélyíteni az ellentéteket, elkerülni a városi speceket és kiszámolni a lehetséges kimeneteleket.

helci

Hozzászólások száma : 71
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by inter87 Pént. Nov. 18, 2016 12:19 am

A város eléggé megosztott szerintem, szanaszét vannak, de lehet, hogy csak nem jól látom. Liiiv teljesen bizonytalan, talán sikerült lebeszélni a rá szavazókról, ha tippelnem kéne, akkor Nemethz a legesélyesebb nála. Utána doktorur és Gice talán...

Már szinte mindenki claimelt valamit, kivéve Gice és OS, egyikük az öregasszon, a másik meg a háztetős. Talán kettejük közül is lehetne választani.

Palkotamas szinte csak szavazni jár, doktorur majdnem csak szavazni jár. Qweraz megint csak alig mond valamit, ő lesz a csapdás. RT is eléggé elnémult a kanna incidens óta. Kevés a hsz, nem nagyon lehet eligazodni, hogy ki merre tart.

inter87

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by helci Pént. Nov. 18, 2016 12:29 am

Mi lenne, ha Livire raknám az éjjelt? Ő buzgólkodik a legjobban, hogy az a fertőzés, és reggelre még nem kapna rá semmit.

helci

Hozzászólások száma : 71
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by helci Pént. Nov. 18, 2016 12:30 am

"A város eléggé megosztott szerintem, szanaszét vannak, de lehet, hogy csak nem jól látom."

De, azt nagyon jól látod, és aktívan dolgozom is éppen ezen. Very Happy

helci

Hozzászólások száma : 71
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by inter87 Pént. Nov. 18, 2016 12:33 am

helci írta:Mi lenne, ha Livire raknám az éjjelt? Ő buzgólkodik a legjobban, hogy az a fertőzés, és reggelre még nem kapna rá semmit.
Kérdés, hogy milyen védelmet kap, de én is gondolkoztam ezen, hogy neked valami nagy ágyút kéne betalálnod.

Én szerintem qwerazhoz megyek, mert muszáj valami biztosabbra mennem, aki nincs védve. Remélem, hogy nem blokkolnak le. Holnap meg lehet robbantani...

inter87

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by helci Pént. Nov. 18, 2016 12:37 am

qweraz kanna, Livi zárbabra akkor? viszont akkor Liviről le kell vennem a tüzérséget, ki ne szavaztassuk már valahogy, ha sikerül beszervezni Very Happy

helci

Hozzászólások száma : 71
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by inter87 Pént. Nov. 18, 2016 12:40 am

helci írta:qweraz kanna, Livi zárbabra akkor?
Ok, legyen ez.
helci írta:viszont akkor Liviről le kell vennem a tüzérséget, ki ne szavaztassuk már valahogy, ha sikerül beszervezni Very Happy
Szerintem a gyógyszer miatti túlélésre tudnak támaszkodni. Ha hisznek Bergnek, akkor Liiivnek is fognak.

inter87

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by inter87 Pént. Nov. 18, 2016 12:43 am

Na jól van, szerintem én léptem is. Reggelre okosabbak leszünk, bízom benne, hogy sikeres lesz minden Smile

inter87

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by inter87 Pént. Nov. 18, 2016 12:45 am

Egy összegzést azért írok, hogy egyértelmű legyen:

fertőzés -> Liiiv
kanna -> qweraz

inter87

Hozzászólások száma : 111
Csatlakozás ideje : 2016. Nov. 11.

Vissza az elejére Go down

[Játék] Neverwood - Page 6 Empty Re: [Játék] Neverwood

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.